برای رکورد ، نگاه کردن زیبا در یک کت بارانی کار سختی است. (در صورت تعجب کردن.)

امروز در NorCal بارانی و تاریک است ، اما من شکایت نمی کنم ، زیرا باران باعث می شود احساس زنده بودن کنم! دنیای اطراف من تشنه است ، و یک حمام بسیار مورد نیاز و خندق بزرگی از طراوت H2O را به خود اختصاص می دهد. و وقتی این کار تمام شد ، درختان بلوط و چمنهای موجود در تپه و پیاده روها و ماشین من (هاها) همه به نظر می رسند تازه و جدید به نظر می رسند.

یا . شاید این فقط کالیفرنیا کارن باشد که باران را عاشقانه می کند ، زیرا ما زمستان امسال زیاد از آن استفاده نکردیم. من مطمئن هستم که اگر من در جایی زندگی می کردم که در آن 24/7 ریخته است ، می خواهم مثل FRICKIN 'RAIN RUINING MINUTE و هر SECOND MAH LIFE زندگی کنم !!!

هوا مانند این ، نیاز به دوز گونه های صورتی شاد و لبهای روشن و براق است (صدمه دیده نیست). به لطف یک آغازگر روشن کننده ، پوست همیشه آب و هوای خوبی دارد و آستر آبی تیره رنگ صورتی را نشان می دهد. از نظر استراتژیک برای تأثیر کبوتر چشمی در وسط خط شلاق پایینی قرار گرفته است ، بنابراین می توانید در حالی که از کنار آنها در بارانی خود استفاده می کنید خیره شوید.

توجه داشته باشید جانبی: #teamraincoat ALL Way. پالتوی بارانی راهی برای رفتن است (حتی اگر به نظر ناز هم سخت باشد) ، زیرا به شما اجازه می دهد دستان خود را آزاد نگه دارید ، و اگر یک بچه گربه در یک کوچه بارانی وجود دارد و شما باید او را نجات دهید ، می توانید او را حمل کنید و آسایش دهید او را با هر دو دست.

دیدن؟ همیشه به جلو نگاه می کنیم. ؟؟؟؟؟

وقتی باران می بارد ، می خواهم آرایش خود را در حداقل سمت خود نگه دارم ، زیرا شما هرگز نمی دانید که آیا شما و کت بارانی تان در زیر آب گرفتار خواهید شد ، و می دانم که اگر صورتم در باران خیس شود ، بهتر است در حالی که اتفاق می افتد من آرایش مینیمال از چهره ای کامل از رنگ جنگ دارم . می دانید ، وقتی که به هر کجا که باید بروم ، می توانم تمیز کنم. * شانه ها را بغل می کند *

در اینجا شکلی از این نگاه وجود دارد .

آموزش آرایش روز بارانی 2

آموزش آرایش روز بارانی 1

ابزارها (محصولاتی که من از آنها استفاده می کنم بصورت ادرار آور هستند):
هرچه دوست دارید پایه و کرم خود را با هم مخلوط کنید - یک قلم مو مخلوط ، BeautyBlender یا انگشتان دست خود را
نکات Q
ژل ابرو (از ژل ابرو Hourglass Arch Brow در سبزه گرم استفاده کردم )
ریمل ضد آب ( L'Oreal Volashous Lash Paradise Waterproo f )
مداد رنگی مداد آبی تیره و طولانی ( پوسیدگی شهری 24/7 Glide-On مداد چشم در سبت )
کانسیلر زیر چشم (من از مخازن وزنه برداری MAC Studio در ترکیب NC20 و NW45 استفاده کردم )
یک بنیاد مایع ( پزشکان فرمول بنیاد سالم در DW2 )
یک آغازگر مایع روشن کننده (من مانند پزشکان فرمول روشنایی چراغ روشنایی را دوست دارم )
یک کرم صورتی مایل به قرمز ( Kosas Cosmetics Creme Blush in Muse 8 )
رژ لب مایع صورتی صورتی مات ( پزشکان فرمول سالم مخملی لب سالم در دوز گل سرخ ) - من رژ لب مات را انتخاب کردم زیرا نمی خواهم چیزی بپوشم که موهای من بچسبد

محصولات آرایش روز بارانی

قدم ها:
چند قطره از یک آغازگر مایع روشن کننده را با پایه ای که قصد استفاده از آن را دارید مخلوط کنید ، و آن اکسیر را تنها در جایی که می خواهید / به پوشش نیاز دارید اعمال کنید.
اگر آنها را دارید ، حلقه های تاریک را زیر چشم خود پنهان کنید.
مرورگرهای خود را با ژل ابرو پر کنید.
خط شلاق بالای خود را تنگ کنید (اختیاری).
وسط خط شلاق پایینی خود را با مداد چشم آبی خط بزنید و سپس لبه ها را با یک نوک Q برای یک جلوه چشم چروک بزنید.
مژه های فوقانی خود را با ریمل ضد آب بپوشانید. سپس بر روی مژه های پایین خود که در آن آستر آبی وجود دارد ، مقداری ریمل اضافی بزنید تا چشم چشمی را تشدید کنید.
قهوه ای صورتی خامه ای را بالای سیب گونه های خود مخلوط کنید.
و با رژ لب مایع صورتی روشن مات به پایان برسانید.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها