در بهره از انصاف، به عنوان شاهد چگونه ما باید روز ولنتاین را جشن lurve ، و روز Galentine برای پالس (PALS) خود را گهل، نباید وجود دارد همچنین یک تعطیلات به مناسبت گرامیداشت روز V-برای دوستداران گربه و گربه ما می شود؟ مثل روز Feline-en-tine؟ یا روز Cat-en-tine؟

اوه! - فهمیدم. روز Meow-entine! ؟ ؟ روز مبارک Meow-entine ، خانمهای گربه دیگر ، LOL!

روز ولنتاین چند هفته با ما فاصله دارد ، واقعیتی که در ساعت 7:55 بعد از ظهر برای من اتفاق افتاد ، شب دیگر در See Candy (5 دقیقه قبل از بسته شدن) ، جایی که من در آخرین زمان اجرای اضطراب شکلات رفتم.

آنها جعبه های آب نبات شکل قلب خود را بر روی نمایشگر کامل نشان می دادند ، و مانند یک تماس ناگهانی بیدار شده از کاکائو بود که این زمان مناسبی برای آرایش های نرم و عاشقانه است. من فکر می کنم این هلو تک رنگ برای یک روز در روز ، یا یک روز عصر یا یک تاریخ که از روز به شب می رود ، عالی است ، اوه لا لا!

چرا من ؟ آرایش تک رنگ
زیرا جنبه ی هماهنگی رنگ را به خود می گیرد و مشخص می کند که اگر این بنفش با آن برنز پیش می رود ، یا اگر این صورتی با آن پارچه می رود ، از تصویر خارج می شود و استفاده از چندین رنگ (اما مرتبط) را با هم آسان می کند (یعنی ، بنابراین لازم نیست خیلی سخت فکر کنید)

اما من واقعاً؟ آرایش تک رنگ با پیچ و تاب!
به جای اینکه فقط یک مهمانی هلو روی هلو روی چشم ، گونه و لب انجام دهید ، این نگاه به انتقالهای ظریف و بافتهای مختلف کرم و پودر ، مات و ساتن و اتمامها و سطوح مختلف پوشش و شدت نیز بستگی دارد.

روی چشم ها ، سایه های پودری مات و ساتن بر روی یک سایه کرم لایه بندی شده اند ، و گونه ها و لب ها هر دو دارای رنگ یکسان و کرم رنگ هلو هستند ، به جز اینکه گونه ها براق هستند و لب ها مات هستند. و خامه ای سرخ و رژ لب نیز باعث خنثی کردن قسمت های مات پوست می شود.

پوست بی نظیر برای تعادل
اساس من از این منظر کاملاً آشکار است ، زیرا با تمام درامی که روی چشمانم و لب مات رخ می دهد ، احساس می کنم صورت ، گونه ها و لب ها باید آن را کمی عقب بزنیم تا همه چیز متعادل به نظر برسد.

نگاهی 15 دقیقه‌ای از ابتدا تا انتها
انتخاب پوست شفاف نیز یک کار زمانبندی است ، زیرا من هنوز به نظر می رسد که می توانم در 15 دقیقه یا کمتر به پایان برسانم ، و انجام پوست خالص باعث صرفه جویی در وقت زیادی می شود و به من اجازه می دهد تا بیشتر آن را در چشمانم بگذرانم.

آنچه شما نیاز دارید
در اینجا محصولاتی که استفاده کردم .

محصولات صورت

آغازگر صورت ( Primer Complexion Defence Urban Decay Urban )
رنگ خالص صورت یا کرم CC یا BB ( رنگ مرطوب کننده Neutrogena Hydro Boost in Hone y )
اسپری تنظیم کننده آرایش ( MAC Fix + )
پایه پودر ( بنیاد معدنی آرایشی و بهداشتی عرق در 200 )
در صورت تمایل ، مخفی کننده زیر ناحیه چشم خود باشید ( MAC Matchmaster Concealer in 4 )
رژ لب هلو کرم (رژ لب سال نو MAC در سلامتی خوب ، سایه LE اکنون به صورت آنلاین و در پیشخوان های انتخاب شده MAC موجود است)
آرایش چشم

ژل ابرو ، یا شفاف یا رنگی که مطابق با مرورگر شما باشد ( ژل حجم دهنده ابرو Hourglass Arch Brow در گرم قهوه ای )
سایه چوب کرم شبیه به پوست شما ( MAC Pro Longwear Color ضد آب رنگ ضد آب در میله شن )
سه سایه چشم پودر: یک سایه چشم هلو ، یک تاپ مات و برنز قهوه ای برنز ( MAC Lunar New Year Shadow X9 Luck and Fortune ، یک پالت LE که اکنون در پیشخوان های MAC انتخاب شده است)
دو خط چشم مداد: سیاه و قهوه ای برنز ( Chanel 88 Noir Intense و MAC Costa Riche )
ریمل مژه و ابرو ( ضربه شلاق دوربین Tarte Lights )
mac قمری سال جدید تخت دراز کشیده

بیا شروع کنیم
در ابتدا ، بین کار روی صورت و کار روی چشم خود تند و تیز می گویید ، زیرا وقتی هر دقیقه / ثانیه حساب می شود ، باید چند وظیفه ای بدست آورید. اما قول می دهم استرس زا یا ترسناک نباشد.

1. یک آغازگر صورت بمالید
در این یادداشت ، با استفاده از یک آغازگر صورت شروع کنید ، و من ترجیح می دهم که آغازگرها را صاف کنند تا منافذ من را تسخیر کنند ، زیرا من یک گال 40 چیزی هستم و می توانم در آن بخش از کمکی استفاده کنم.

همانطور که چشمان خود را انجام می دهید ، آغازگر صورت شما زمان غرق شدن و خشک شدن دارد ، بنابراین بعداً وقتی محصولات صورت خود را بکار می برید ، هیچ لکه ای مرطوب از آغازگر نخواهید داشت ، از این که رنگ صورت ، کرم سرخ می شود ، و غیره به نظر می رسد یکنواخت.

2. مرورگرهای خود را با ژل پر کنید
باشه ، چشم! با پر کردن مرورگرهای خود با ژل ابرو شروع کنید. من از نظر ظاهری نرمتر و ساختاری کمتری از ژل ابرو (در مقابل مداد) برای این سبک خاص آرایش استفاده می کنم ، زیرا فکر می کنم مناسب آرایش نرم و عاشقانه باشد.

3. سایه کرم را روی درب خود بمالید
یک چوب سایه خامه ای را در سایه ای شبیه به پوست خود بکشید و آنرا روی کلاه های خود بمالید ، با انگشتان یا برس خود مخلوط کنید.

آموزش آرایش عاشقانه 1

4- سایه چشم های هلو و پودر تاوپ را مخلوط کرده و آنها را روی درب ها بمالید
اکنون ، یک برس سایه چشم سایه دار را با سایه های هلو مات و سایه های مات مات بار کنید . اگرچه هنوز آن را ببندید!

ابتدا سایه های پشت دست خود را با هم مخلوط کرده و رنگدانه را به آرامی درون موهای برس خود فشار دهید تا به طور مساوی در / روی سر برس توزیع شود. در مرحله بعد ، مخلوط را مستقیماً از بالای سایه کرم روی درب خود بمالید ، از خط شلاق خود شروع کنید و به سمت بالا بروید.

شما می توانید آن را تا آنجا که می خواهید بردارید. کاملاً به عهده شماست. از نظر چشمانم ، و به دلیل اینکه وضعیت چشمی نیمه کروکی اتفاق می افتد ، دوست دارم یک شکل نیم ماه را انجام دهم.

آموزش آرایش عاشقانه 2

5- لبه های سایه چشم را با استفاده از یک قلم مو مخلوط کن لبه شده با سایه مات taupe ، روی لبه های خود بکشید.
بعد ، یک برس چشم سایه دار بزنید ، آن را با سایه مات تاپ خود بارگیری کنید و لبه های مخلوط هلو / تاوپ را که تازه اعمال کرده اید مخلوط کنید.

(نکته: هنگام انجام این کار از یک لمس سبک استفاده کنید ، بنابراین شما فقط سایه را به پوست خود وارد نمی کنید و ترکیب را سخت تر از آنچه لازم است انجام دهید.)

آموزش آرایش عاشقانه مک ماه قمری سال جدید 2

6. خطوط بالا و پایین شلاق و آب خود را با آستر مداد سیاه خط کنید
توجه: لازم نیست که مرتب باشد.

7. با استفاده از یک برس دودکش که دارای یک سایه چشم قهوه ای سایه بان است ، آستر مشکی را روی خط شلاق فوقانی خود بمالید
من معمولاً دوست دارم آن را به گوشه و قسمت بیرونی بیرونی ام بریزم تا به نوعی ایجاد توهم چشم عمیق تر شود.

8. دوباره با استفاده از برس سایه دار تخت خود ، آنرا با مخلوط کردن سایه چشم هلو / تاپ خود بارگیری کنید ، و آن را مستقیماً در بالای آستر صاف قرار دهید تا لبه ها نرم شود و آن را به رنگ درب خود مخلوط کنید.
در این مرحله ، برخی از آسترهای سیاه به خطوط پایین خط و آب شما منتقل خواهند شد ، اما نگران تمیز کردن آن نباشید. آن را آنجا بگذارید زیرا می خواهید از آن استفاده کنید.

9- خطوط پایین خط و آب را با آستر مداد قهوه ای خود خط کنید
و باز هم ، این وماً منظم نیست. فقط آن را مستقیماً در بالای بوش سیاه لایه کنید.

10. با اجرای قلم موی دودی که قبلاً از آن استفاده کرده اید (بدون هیچ محصول اضافی) در امتداد خط شلاق پایین خود ، آسترهای سیاه و قهوه ای را با هم مخلوط کنید.

11- قلموی سایه چشم سایه دار را که قبلاً از آن استفاده کرده اید به آرامی اجرا کنید (بدون قرار دادن کالای اضافی روی آن) در امتداد خط شلاق پایین خود
سایه سایه باقی مانده روی مو ، لبه آستر را نرم و پخش می کند.

اگر رنگ خط پایین شلاق شما بیشتر از آنچه دوست دارید به قسمت زیر چشم خود وارد شوید ، لبه ها را با کمی خامه روی یک نوک Q تمیز کنید و آنها را به خطوط شلاق خود نزدیک کنید.

من تمایل دارم که آستر را نزدیک به ضربه شلاق خود قرار دهم ، زیرا هر چه دورتر آن را بکشید ، به نظر می رسد بسته به آنچه شما می خواهید ، این نگاه بیشتر به صافی خواهد رسید ، خوب است ، اما من می خواستم این نسخه عاشقانه تر باشد از بد - @ ss

12. چشم ها را با ریمل بزنید

شما تقریباً تمام شد! قبل از ادامه کار ، وقت خود را بررسی کنید . اگر 15 دقیقه به خودتان دادید ، باید 5 حالت باقی مانده را برای باقی نگاه خود داشته باشید.

بله ، بقیه مراحل طی 5 دقیقه کاملاً قابل انجام است.

13. یک رنگ صورت را بمالید و مخلوط کنید
آغازگر صورت را که در ابتدا اعمال کردید به خاطر دارید؟ اکنون باید خشک شود (امیدوارم) ، بنابراین رنگ و لعاب صورت خود را در تمام نقاط یا فقط روی مناطقی که می خواهید پوشش اضافی بخرید ، بمالید و آن را با انگشتان ، اسفنج یا برس خود مخلوط کنید.

رنگی که من در اینجا از آن استفاده می کنم دارای یک پای سیراب است ، بنابراین من از آن برای کشیدن نوارهای کثیف روی گونه ها ، پیشانی ، بینی خود استفاده می کنم - اساساً همه چیز. سپس یک برس مصنوعی را با اسپری تنظیم کننده آرایش مرطوب کردم و از آن برای مخلوط کردن رنگ استفاده می کنم.

14. از کانسیلر زیر چشم استفاده کنید
تو متوجهش شدی.

15. رنگ خود را با پایه پودر تنظیم کنید
رنگ خود را با یک پایه پودری مات تنظیم کنید ، اما هیچ چیز را روی سیب گونه های خود قرار ندهید ، زیرا شما یک قرمزی خامه ای استفاده می کنید (و مخلوط کردن سرخ در هنگام وجود لایه ای از پودر در زیر آن ساده تر است). .

من ترجیح می دهم پایه های پودر را با استفاده از یک برس کوچک با نوک انگشت بکار ببرم ، زیرا آنها دقیق هستند ، و می توانم پودر را دقیقاً در جایی که می خواهم قرار دهم ، که معمولاً فقط در مرکز پیشانی من است ، در قسمت های پایین بینی من ، درست است. زیر سیب گونه هایم ، اطراف دهان و چانه ام.

16. رژ لب!
رژ لب هلو خامه ای مات را روی لب خود بمالید.

17. لب دیگر! (فقط این بار استفاده از آن به عنوان کرم سرخ روی گونه های شما)
حالا مقداری رژ لب را روی قسمت پشت دست خود قرار دهید (مانند یک سواچ بزرگ) ، و هر وسیله ای را که برای ترکیب بنیاد خود استفاده کرده اید ، بگیرید و با رژ لب پشت دست خود بارگیری کنید. سپس خز - کش رفتن نیست! - آن را به طور مستقیم بر روی سیب گونه های خود قرار دهید.

18. اختیاری: لایه دیگری از ریمل را بمالید
اما اگر نمی خواهید این کار را انجام دهید ، تمام شده اید!

آنجا آن را دارید. آرایش هلو نرم و عاشقانه تک رنگ ، به دنبال روز ولنتاین ، Galentine یا Meow-entine باشید!

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها